Матеріальна допомога

Наша організація допомагає дітям у спеціальних навчальних закладах по Києву та області вже понад 7 років. Кожного року ми проводимо сотні заходів, у яких беруть участь тисячі дітей. І з кожним новим проектом розширюються можливості для нашої подальшої роботи. Розробка та втілення наших планів, що розвивають у суспільстві нові етичні якості, потребують чимало зусиль та коштів. Погоджуючись допомогти матеріально нашій справі, Ви вже змінюєте майбутнє нашої країни. Ми вкажемо у звітах, на що була витрачена кожна гривня, яку ми отримали від Вас. Ми приймаємо не тільки грошові пожертви. Якщо у Вас власне виробництво і Ви пожете поділится своєю продукцією на благодійність, або Ви можете закупити необхідну гуманітарну допомогу, ми будемо раді отримати Вашу пропозицію.

Хочу бути у команді

Ми приймаємо будь-який внесок у справу, яка змінює долі людей. Для того, щоб займатися благодіністю зовсім не обов'язково бути шалено заможним, або просто мати зайві гроші. Перш за все благодійність - це дія, яку робить людина, що вірить у краще майбутнє. Кожен бажаючий може взяти участь у роботі нашої організації. Ваша ініціатива може піти на користь багатьох дітей, потребуючих допомоги на шляху до повноцінного життя.
Ви можете зробити гарні фото та відеорепортаж нашого заходу? У Вас є досить вільного часу, щоб поширити інформацію про нас у мережі? А може Ви допоможете фізично доставити гуманітарну допомогу та обладнання до нашіх підопічних? Ми будемо вдячні за Вашу допомогу!