Фестиваль «ЛісЕкоФест» - 21.04.2019 р.

21 квітня 2019 р. ГО «Інтегрум» продовжив робити добрі справи! Наші волонтери не залишились байдужими та завітали на інклюзивний родинний фестиваль «ЛісЕкоФест», щоб повеселити дітлахів розважальною програмою «Хімічне шоу». Діти дізналися багато цікавого, були в захваті від чудернацьких експериментів та отримали масу позитивних емоцій!

Музична інтерактивна казка Мері Поппінс 20.04.2019р.

Наприкінці квітня волонтери ГО «Інтегрум» організували показ музичної вистави «Мері Поппінс» у Будинку Кіно для 600 дітей із сімей соціальних категорій, дітей зі шкіл-інтернатів та дитячих будинків. Музична та повчальна вистава нікого в залі не залишила байдужими, діти з захопленням спостерігали за героями казки та фантастичними подіями на сцені.
Дякуємо всім , хто долучився до доброї справи!  

Розважальні заходи в театрі "Тисячоліття" у квітні 2019 р.

У квітні, як завжди ми порадували наших підопічних відвідуванням яскравих шоу на камерній сцені театру «Тисячоліття». Три видовищні програми відвідали 50 дітей з Голосіївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Всеукраїнського руху ветеранів та інвалідів АТО та Спеціальної школи-інтернат №10. 
Діти мали можливість подивитись і стати учасниками Шоу мильних бульбашок, Ілюзійного та Космо-Шоу.
Всі глядачі залишили зал у чудовому настрої та з позитивними емоціями. А це - головна наша мета!
Дякуємо всім небайдужим за підтримку!  

День Народження Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю « Здоров’я» - 25.04.2019

День народження – це важлива подія в житті кожної дитини. А день народження центру, який допомагає особливим дітям – це грандіозна подія для усіх, хто живе його життям! 
25 квітня 2019 року ГО «Інтегрум» разом з святковою програмою «Шалені феєчки» , святковим тортом та подарунками привітали Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Здоров’я», м. Васильків, Київської обл.
Надзвичайне і незабутнє свято для дітей влаштували наші феєчки - різноманітні конкурси, пісні й танці, ігри та вікторини, шоу мильних бульбашок та подарунки усім присутнім на святі. Головним солодким сюрпризом став святковий торт, яким з задоволенням поласували вихованці.
Дякуємо усім, хто підтримав це свято!  

Майстер-клас «Писанкарство» - 23.04.2019 р.

Скоро Великдень і тому 23 квітня 2019р. волонтери ГО «Інтегрум» завітали до дітей з Спеціального навчально-виховного комплексу «МРІЯ» 
вул. В. Беретті,9 з майстер-класом «Писанкарство» .
Писанка здавна було емблемою Сонця та Весни. Мальованка має найпотужнішу енергетику, тому на майстер-класі дітлахи за допомогою візерунків заклали в неї ті мрії і думки, які повинні здійснитися. 
Кожен створив для себе свою власну писанку до свята!
Усі учасники отримали розвиваючі подарунки для рукоділля та книги.
Дякуємо всім, хто приймає участь в благочинних заходах нашої організації!