Події

Інтерактивна програма «Ілюзійне шоу» 21.03.2019 р.

Незвичайна і захоплююча магія завітала до дітей з Спеціалізованого навчально-виховного комплексу "МРІЯ". Під час інтерактивної програми «Ілюзійне шоу» вихованці закладу з великою цікавістю споглядали різноманітні оригінальні і смішні фокуси. У чарівній валізці ілюзіоніста завжди припасені фокуси для самих маленьких дітей від 3-х років, які їх легко розуміють і з задоволенням в них беруть участь.
       Ілюзійне шоу для малечі стало справжній уроком чарівництва, адже під час програми діти не тільки дізналися секрети різних фокусів, але і самі навчилися їх показувати та допомагали чарівникові творити дива.
       Дякуємо всім благодійникам за «магічні» емоції та подарунки для дітей в вигляді настільних ігор!

Майстер-клас «Квіти з гофро паперу» 19.03.2019 р.

"Ніколи не шукайте складне там, де все просто"
      Ця давня мудрість вдало підходить до одного з різновидів орігамі – виготовлення квітів з гофрованого паперу. На вигляд вироби здаються дуже складними, оскільки здалеку їх можна сплутати з справжніми живими квітами. Процес же – напрочуд простий.
«Квітучий» майстер-клас, під назвою "Квіти з гофро паперу", завітав до 20 дітей з Санаторної школи-інтернат І-ІІ ступенів №22. Процес створення квітів був дуже захоплюючий, а великі квіти з гофрованого паперу у дітей викликали море захвату і позитивних емоцій.
       Дякуємо всім благодійникам за підтримку майстер-класу!

Інтерактивна вистава "Привиди теж люди" 17.03.2019 р.

17 березня наші підопічні відвідали цікаву і дуже повчальну інтерактивну виставу "Привиди теж люди" (ДК "Печерськ", вул. Московська,3).
Головна мета вистави – розкрити і донести до глядача цінність родових відносин. Життя - це єдина можливість випробувати почуття, здійснити мрії і залишити добрий слід. Власне, у виставі і відбувається зустріч поколінь і обмін цінностями, коли двоє допитливих діточок, порушують спокій родових привидів.
       «Вічно зайняті» батьки, невдячні розпещені діти, ненависна гувернантка і страшні привиди в скринях... Але, як не дивно, саме ця зустріч вносить гармонію в життя дітей, дає надію некрасивій і нещасливій гувернантці, і звільняє привидів, прикутих до родового замку своїми незавершеними справами.
Виставу відвідали 300 дітей з: Голосіївського, Подільського, Печерського Деснянського та Оболонського районних в м. Києві центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Спеціальної школи-інтернату №11 та №26; НВК "МРІЯ"; Київського міського центру реабілітації для дітей з інвалідністю; Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Києва; Громадської організації "З теплом у серці" та «Еммаус Голд».
       Цікавим і дуже повчальним є той факт, що акторами даної вистави були діти. І саме діти-актори своєю грою намагались передати всю важливість і цінність сімейних відносин для дітей-глядачів.
       Велика вдячність Театру Юного актору за можливість навчання наших підпічних за допомогою театру! А також вдячність всім благодійникам за культурний розвиток молодого покоління!

Шоу мильних бульбашок 14.03.2019 р.

В весняні дні хочеться якомога більшій кількості дітей подарувати тепло і радість. З таким девізом ми відвідали 14 березня Центр соціальної реабілітації "Ковчег» (Пуща Водиця, вул. Квітки Сіцик, 40). Вихованців даного закладу ми порадували цікавим шоу мильних бульбашок. З дитинства мильні бульбашки дарують щастя і почуття безтурботності, легкості, нестримних веселощів. Ці емоції не можна більше ні з чим порівняти. Своєю яскравістю та оригінальністю шоу дуже сподобалось дітям.
       Також дітям ми подарували тренажер для мозочкової стимуляції. Заняття із застосуванням даного обладнання допомагають досягти чудового ефекту у розвитку координації дитини, загальної моторики, балансування, покращення пам'яті, навичок читання, письма та рахунку.
       Дякуємо всім благодійникам за підтримку даного заходу з подарунками!

Майстер-клас «Весняний букет» 12.03.2019 р.

Важливим аспектом виховання дітей є інформування про шанобливе ставлення до краси рідної природи.
       Найбільш простий і плідний спосіб розкрити красу природи перед дітьми, а також показати важливість дбайливого ставлення до неї - є залучення дітей до художньої діяльності.
12 березня 20 дітей з Спеціальної школи-інтернат №10 Дарницького району м. Києва працювали з нетрадиційними матеріалами на майстер-класі "Весняний букет".
       Учні проявили свою майстерність, творчість, креативність; а під час оздоблення букетів - отримали масу задоволення.
       Дякуємо всім благодійникам за підтримку даного заходу!