Акції та проекти

Благодійний проект "Аукціон Добра"

 

ГО "Інтегрум" спільно з маленькими майстрами - вихованцями дитячих будинків та шкіл інтернатів, розпочинає акцію "Аукціон Добра".

Запрошуємо долучитись всіх небайдужих та бажаючих допомогти!

Приймаємо роботи, які стануть лотами в аукціоні та врятують дитині життя!


Деталі за номером тел. 067 405 32 91 - куратор проекту Наталія

долучитись до акцї можна до 25.02.2019

Акція "Даруй добро!"

В новорічні свята всі дітлахи хочуть отримати казковий настрій та довгоочікувані подарунки, адже ці свята можуть здійснити справжні мрії кожної дитини. Ми намагаємося охопити якомога більше таких дітей і здійснити їх бажання. Волонтери ГО "ІНТЕГРУМ" продовжують новорічні дійства. 24.01.2019 р. відвідають дітей НДСЛ "ОХМАТДИТ" з акцією "Даруй добро".

"Ілюзійне шоу" порадує малечу захоплюючими фокусами, а подарунки (набори для дитячої творчості, розвиваючі ігри, пазли, набори "Лего") продовжать новорічні свята і залишать в пам'яті дітей незабутні враження.
Запрошуємо всіх дарувати добро тим, хто найбільше цього потребує!

Як це зробити?
- Придбати подарунки і передати їх співробітникам організації, які їх передадуть дітям.
- Перерахувати кошти на розрахунковий рахунок ГО «Інтегрум» з приміткою Акція «Даруй добро» і наші співробітники придбають на них всі необхідні подарунки і передадуть дітям.
За детальною інформацією звертатися до куратора Наталії 0(67) 405-32-91

Приєднуйтесь до акції добрих справ!

Акція "Лист Діду Морозу"

Новий рік – це найулюблініше та найдовгоочікуваніше свято для всіх дітей. Це час, коли трапляються дива та ми разом з Вами стаємо чарівниками, які виконують бажання малечі. Їм дуже важлива і потрібна наша увага.
Напередодні новорічних свят ГО «Інтегрум», планує провести акцію «Лист Діду Морозу» . Для того, щоб завітати в гості до вихованців Обласного дитячого будинку м. Біла Церква 26.12.18 та до дітей-сиріт, дітей СЖО, дітей з сімей АТО Дарницького р-ну м. Києва 21.12.18р., нам необхідна Ваша підтримка та допомога!
Кожна дитина написала листа Діду Морозу, в якому розповіла, у вигляді малюнку про свої бажання, про те, який подарунок вона хотіла б отримати на Новий Рік.
Серед бажань: іграшки, книжки, настільні ігри, пазли, деякі діти не можуть самостійно написати листа, тому за них це зробили вихователі. Всі дитячі листи розміщені на сторінці у «Facebook» www.facebook.com/intehrum/
Усі небайдужі можуть стати для цих дітей Дідом Морозом та Снігуронькою.

Як це зробити?
- Придбати подарунки і передати їх співробітникам організації, які їх передадуть дітям в дитячі будинки.
- Перерахувати кошти на розрахунковий рахунок ГО «Інтегрум» з приміткою Акція «Лист Діду Морозу» і наші співробітники придбають на них всі необхідні подарунки і передадуть в дитячі будинки.
За детальною інформацією звертатися до куратора Наталії 0(67) 405-32-91

Приєднуйтесь до акції добрих справ!