Новий рік – це найулюблініше та найдовгоочікуваніше свято для всіх дітей. Це час, коли трапляються дива та ми разом з Вами стаємо чарівниками, які виконують бажання малечі. Їм дуже важлива і потрібна наша увага.
Напередодні новорічних свят ГО «Інтегрум», планує провести акцію «Лист Діду Морозу» . Для того, щоб завітати в гості до вихованців Обласного дитячого будинку м. Біла Церква 26.12.18 та до дітей-сиріт, дітей СЖО, дітей з сімей АТО Дарницького р-ну м. Києва 21.12.18р., нам необхідна Ваша підтримка та допомога!
Кожна дитина написала листа Діду Морозу, в якому розповіла, у вигляді малюнку про свої бажання, про те, який подарунок вона хотіла б отримати на Новий Рік.
Серед бажань: іграшки, книжки, настільні ігри, пазли, деякі діти не можуть самостійно написати листа, тому за них це зробили вихователі. Всі дитячі листи розміщені на сторінці у «Facebook» www.facebook.com/intehrum/
Усі небайдужі можуть стати для цих дітей Дідом Морозом та Снігуронькою.

Як це зробити?
- Придбати подарунки і передати їх співробітникам організації, які їх передадуть дітям в дитячі будинки.
- Перерахувати кошти на розрахунковий рахунок ГО «Інтегрум» з приміткою Акція «Лист Діду Морозу» і наші співробітники придбають на них всі необхідні подарунки і передадуть в дитячі будинки.
За детальною інформацією звертатися до куратора Наталії 0(67) 405-32-91

Приєднуйтесь до акції добрих справ!