Екскурсія до зоопарку Парк щасливих тварин ХІІ місяців - 28.05.2019 р.

28 травня 2019 року волонтери ГО «Інтегрум» запросили дітлахів з Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Васильківської міської Ради «Здоров’я» на довгоочікувану екскурсію до зоопарку «Парк щасливих тварин ХІІ місяців».
До цього дивовижного зоопарку прагнуть потрапити на екскурсію не тільки з усієї України, а ще й туристи з різних куточків світу! Ось і в наших маленьких друзів здійснилася ця заповітна мрія. Вони познайомилися з великою кількістю різноманітних тварин та дізналися про особливості їх життя.
Контакт дітей з тваринами – це одна з найпозитивніших та важливих терапій, без яких неможливе повноцінне виховання та формування моральних якостей.
Після екскурсії на задоволену малечу чекав смачний обід в ресторані.
Щиру подяку висловлюємо керівництву зоопарку та всім, хто не залишився байдужим та подарував діткам краплинку щастя! 

Інтерактивна музична казка Мері Поппінс - 26.05.2019 р.

26 травня 2019 року на день Києва 80 маленьких глядачів завітали до Національного Палацу Мистецтв «Україна», вул. Велика Васильківська, 103 на інтерактивну музичну казку «Мері Поппінс».
Добрий та улюблений шедевр побачили діти з Київського міського центру реабілітації для дітей з інвалідністю, з Громадської організації «Еммаус Голд», з Печерського та Шевченківського районних в м. Києві центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Всі діти і батьки змогли стати частиною прекрасної та веселої казки, герої якої дарують позитивні емоції та неповторний настрій, а також не забувають знов і знов нагадувати нам про справжні цінності дитинства та життя.
Дякуємо всім за підтримку!

Шоу мильних бульбашок - 15.05.2019 р.

15 травня 2019 року наші волонтери завітали до вихованців Спеціальної школи №10, вул. Вакуленчука, 1 з приємним сюрпризом – шоу Мильних бульбашок.
Не секрет, що мильні бульбашки завжди дарують велике задоволення для кожного з нас. Ось і на цей раз наші маленькі глядачі мали змогу прийняти участь у веселих експериментах з бульбашками та отримати від цього нову порцію радості та щастя, які так необхідні для них, а також небайдужими залишились і дорослі, відчувши себе на мить безтурботними дітьми.
Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи! 

Фестиваль «ЛісЕкоФест» - 21.04.2019 р.

21 квітня 2019 р. ГО «Інтегрум» продовжив робити добрі справи! Наші волонтери не залишились байдужими та завітали на інклюзивний родинний фестиваль «ЛісЕкоФест», щоб повеселити дітлахів розважальною програмою «Хімічне шоу». Діти дізналися багато цікавого, були в захваті від чудернацьких експериментів та отримали масу позитивних емоцій!

Музична інтерактивна казка Мері Поппінс 20.04.2019р.

Наприкінці квітня волонтери ГО «Інтегрум» організували показ музичної вистави «Мері Поппінс» у Будинку Кіно для 600 дітей із сімей соціальних категорій, дітей зі шкіл-інтернатів та дитячих будинків. Музична та повчальна вистава нікого в залі не залишила байдужими, діти з захопленням спостерігали за героями казки та фантастичними подіями на сцені.
Дякуємо всім , хто долучився до доброї справи!