Свіжі події:

Новорічні свята для дітей 20 та 26 грудня 2017 р.

26.12.2017р Переглянути
Проект

Розважальні програми для дітей грудень 2017р.

23.12.2017р Переглянути
Проект

Новорічні програми для дітей 23 та 24 грудня 2017 р.

23.12.2017р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Фестиваль «Повіримо у себе» для дітей та молоді Дарницького району 09.11.2017 р.

     9 листопада у актовій залі Дарницької районної адміністрації відбувся фестиваль «Повіримо у себе» для дітей з функціональними обмеженнями. Центр соціально - психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району є основними організаторами цього заходу. І вже не вперше громадська організація «Інтегрум» стає партнером фестивалю, надаючи допомогу в організації свята творчості разом з іншими представниками громадськості.
     Фестиваль проводиться з метою виявлення, розвитку та підтримки творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, сприяння їх соціальній адаптації та зменшенню соціальної ізоляції дітей та молоді з інвалідністю.
     У рамках фестивалю «Повіримо у себе» проведено відбірковий тур номерів з хореографії, вокалу та творчих робіт з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, потім організовано виставку яскравих робіт учасників, майстер-класи та проведено святковий концерт дипломантів фестивалю.
     Переможці районного фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю отримали подарунки, дипломи та пам’ятні кубки. А в грудні вони представлятимуть Дарницький район на ХХVІ Київському міському фестивалі творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе».
     Щиро вітаємо всіх учасників фестивалю та дякуємо всім за надану підтримку у проведенні фестивалю!