Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Програма для дітей «Фокус-феєрія» 28.01.2018 р.

        Початок нового року відкривала благодійна акція «Зимові розваги», яку волонтери ГО «Інтегрум» завершували знову масштабною програмою. Ілюзіонне шоу «Фокус-феєрія» у великій концертній залі на Мельникова прийшло подивитися 450 дітей. Це діти із різних категорій соціально-незахищених сімей, які перебувають на обліку в центрах соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді Оболонського, Печерського, Солом᾽янського, Голосіївського, Шевченківського районів, СУВК «Мрія», центрі реабілітації дітей з інвалідністю, а також діти ГО «Об'єднана молодь майбутнього».
        Магія цирку та ілюзіону приваблює не тільки дітей, а й дорослих. Тому, розважальні програми від наших постійних партнерів, творчого об᾽єднання «Тисячєлєтіє», завжди користуються популярністю та вже мають багато прихильників із числа підопічних ГО «Інтегрум». Цього разу, у шоу-програмі «Фокус-феєрія» було багато цікавих ілюзіонних номерів, веселий добрий клоун Шурупчик та розумниця Знайка-Всезнайка, яка довела дітям - якщо вірити в чудеса та у свою мрію, то вони обов᾽язково будуть здійснюватися!
         Такі програми діти сприймають як справжнє свято! Велику кількість щирих привітань передавали діти та дорослі нашим меценатам, завдяки яким стало можливим проведення такої програми!