Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Розважальні програми для дітей липень 2018 р.

12.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Акція «Новорічний калейдоскоп» Боярська школа-інтернат для слабозорих дітей.

Акція «Новорічний калейдоскоп». Боярська школа-інтернат для слабозорих дітей.

    Новорічні свята в нашій країні починаються ще з Дня Святого Миколая. Тому діти починають чекати подарунків та візиту Діда Мороза саме з цих днів. Завдяки волонтерам Громадської організації «Інтегрум» Дід Мороз та Снігуронька вже 21 грудня вирішили приїхати до самих маленьких вихованців Боярської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів для слабозорих дітей.

     Понад 40 дітей отримали позитивні враження та подарунки від святкової новорічної програми, яку запропонували малечі професійні аніматори в образах казкових героїв. Дякуємо всім небайдужим людям, завдяки яким стала можливою ця акція та окрема подяка Імас Тетяні Володимирівні за надані подарунки для дітей цього інтернату.         

Акція «Новорічний калейдоскоп». Боярська школа-інтернат для слабозорих ..." data-yashareQuickServices="vkontakte,facebook,twitter,gplus" data-yashareTheme="counter" data-yashareImage="/media/thumbnails/projects/dopomoga/akciya-novorichnij-kalejdoskop-boyarska-shkola-internat-dlya-slabozorih-ditej/img_3638_project_slide.jpg">