Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Благодійний фестиваль дитячої творчості «Від серця до серця» 02.06.2018 р.

     У минулому році до Міжнародного дня захисту дітей Громадська організація «Інтегрум» започаткувала благодійний фестиваль дитячої творчості «Від серця до серця». Назва фестивалю стала символічною, бо головна мета фестивалю – передати тепло свого серця, натхнення, добро та людяність тому, хто цього потребує!
     У фестивалі прийняли участь обдаровані діти, в тому числі, діти із багатодітних сімей, діти з обмеженими фізичними можливостями, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, тобто всі діти без виключення, які хотіли поділитися своїм натхненням, часткою своєї душі та своїми талантами. 
     Більше 400 дітей та їх батьків стали свідками справжнього свята та зібралися в цей день у великій глядацькій залі Центру художньої та технічної творчості «Печерськ». Всіх без винятку учасників фестивалю було нагороджено дипломами, кубками та подарунками від партнерів фестивалю. Подарунки отримали не тільки ті, хто прийняв участь у програмі фестивалю, але й соціальні та виховні заклади та організації, які вже на протязі багатьох років опікує наша організація.
      ГО «Інтегрум висловлює велику подяку за підготовку творчої частини благодійного фестивалю «Від серця до серця» - Творчому об’єднанню «Тисячоліття» та всім партнерам фестивалю за чудове свято дружби, краси і таланту для наших обдарованих маленьких українців. 
Свято дитинства відбулося завдяки Вашій підтримці та небайдужому ставленню. 
Тож, ІІ благодійний фестиваль дитячої творчості «Від серця до серця» завершився!
З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі з вами, яскраві, талановиті діти нашої країни!