Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Циркова програма для дітей 26.11.2017 р.

     Щомісячну благодійну акцію листопаду «Осінь, прощавай!» волонтери ГО «Інтегрум» завершували  знову масштабною програмою, яка зібрала у великій концертній залі на Мельникова більше 400 дітей соціальної категорії. Розважальна програма наших постійних партнерів, творчого об᾽єднання «Тисячєлєтіє», цього разу також проводилась за участю циркових артистів - фокусників, веселих клоунів, жонглерів та акробатів.
     26 листопада до просторої концертної зали на Лукьянівці було запрошено 400 дітей із різних категорій соціально-незахищених сімей, які перебувають на обліку в центрах соціальних служб для сімї, дітей та молоді Оболонського, Печерського, Солом᾽янського, Дарницького районів, Громадській організації «Соти», школі-інтернаті № 26, а також у Дарницькому центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.
     Для дітей цирк завжди залишається цікавим та магічним дійством, яке захоплює. А якщо під час програми маленькі глядачі мають можливість не тільки спостерігаюти за виступами артистів, а й приймаюти участь в неї, то таку програму діти сприймають як справжнє свято!
     Щирі привітання та подяку передавали діти та дорослі нашим меценатам та добрим людям, завдяки яким маленькі глядачі отримали позитивні емоції!
     Особливу подяку за надану допомогу передаємо Артуру Леонідовичу Палатному - народному депутату України, Голові Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.