Свіжі події:

Дитячий будинок «Любисток» 27.02.2018 р.

27.02.2018р Переглянути
Проект

Пісочне шоу «Попелюшка» 24.02.2018 р.

24.02.2018р Переглянути
Проект

Наукове шоу у школі-інтернаті № 15 21.02.2018 р.

21.02.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Екскурсія до парку «Київська Русь» 22.08.2017р.

22 серпня вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей (м. Київ, вул. Полярна, 7А) відвідали парк «Київська Русь», який розташований у мальовничому місці – село Копачі, Обухівського району, Київської області.
Проект "Парк Київська Русь" − Центр культури та історії Древньої Русі − це єдине та неповторне в історії людства відтворення та будівництво одного з найвідоміших і в той же час найбільш загадкового середньовічного міста Східної Європи − Древнього Києва V-XIII століть, столиці найбільшої середньовічної імперії − Київська Русь, у розмірах його історичного центру, відомого як Дитинець (Кремль) Києва або Град Володимира.
Основною ідеєю парку є відтворення нашого історичного минулого: культури, архітектури, традицій та обрядів, народних ремесл часів Київської Русі на основі історичних та археологічних даних. І цей аспект є дуже важливий в вихованні молодого покоління, адже спрямований на формування у дітей патріотичного та шанобливого ставлення до минулого своєї Батьківщини без якого не існує і майбутнього.
Під час екскурсії діти мали змогу поринути в неповторну атмосферу часів Київської Русі, дізналися про виникнення та утворення стародавньої держави, про устрій життя східних слов’ян, а також піднялися на князівські трибуни. Також дітей, після насиченої екскурсії, погодували.
Подібні заходи є пізнавальними та цікавими, вони прищеплюють почуття гордості за минуле своє країни. Варто зазначити, що подібні заходи згуртовують дітей з різними життєвими обставинами. Усі діти повернулись з екскурсії у піднесеному настрої, з новими враженнями, а також в захваті від цікаво проведеного дня, радісні та щасливі і з надією повернутись у парк ще не раз.