Свіжі події:

Ілюзійне шоу «Корпорація чудес» 20.05.2018 р.

20.05.2018р Переглянути
Проект

Екскурсія до Зоопарку «12 місяців» 08.05.2018 р.

08.05.2018р Переглянути
Проект

Розважальні програми для дітей травень 2018 р.

01.05.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Екскурсія до «Зоопарку ХІІ місяців. Парку щасливих тварин» 11.08.2017 р.

Влітку ГО «ІНТЕГРУМ» проводить багато екскурсійних заходів, особливо для тих дітей, які не мають змоги повноцінно насолодитись літніми канікулами.

 Однією з цікавих та захоплюючих подорожей серпня місяця була екскурсія до «Зоопарку ХІІ місяців. Парку щасливих тварин». Зоопарк відповідає європейським стандартам і створений за зразком європейських зоопарків, в яких тварини знаходяться близько від відвідувачів, але надійно огороджені. В зоопарку створенні наскільки сприятливі умови для тварин, що його можна відвідувати цілий рік – звідси і назва 12 місяців.

Діти з багатодітних сімей Дарницького району м. Києва познайомилися з цікавими жителями цього чудового місця, мали можливість поспостерігати за поведінкою тварин; більшість з тварин можна було погладити та накормити ласощами. Саме ця ідея дуже сподобалась нашим дітям, які отримали море задоволення та вражень при готуванні тварин.

Дитячу радість від дотику до тварин передати просто неможливо. Як зазначають в самому зоопарку: «У спілкуванні з тваринами діти дорослішають морально й інтелектуально, усвідомлюючи єдність природи і людини. Спостерігаючи за зовсім іншим світом зворушливих і чарівних тварин, дитина гармонійно розвивається, стає більш людяною та добрішою. Вона розуміє, як важливо допомагати звірятам, як легко догодити їм лагідним дотиком і морквинкою на долоньці. Тварини не вміють брехати, діти це відчувають і переповнюються позитивними емоціями».

Дуже привітно зустріли дітей мешканці зоопарку: це і антилопа Вальс, і міні-корова Майка, пантера Багіра. Саме в такому місці і при такому контакті з тваринами, діти вчаться дбайливо ставитися до природи, розуміють відповідальність за маленького друга і дізнаються всі нюанси догляду за тваринами. Екскурсія в зоопарку була досить насиченою і цікавою; діти навіть не хотіли покидати це дивовижне місце щасливих тварин.