Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Екскурсія в лабораторію мультфільмів 22.03.2018 р.

     Для волонтерів ГО «Інтегрум» березень видався дуже насиченим на добрі справи, адже завдяки допомозі небайдужих людей підопічні із спеціалізованої школи-інтернату № 8 відвідали захопливу екскурсію до Лабораторії мультфільмів.
     Всі діти в світі люблять мультфільми та їх героїв - казкових принцес, суперменів, смішних казкових звіряток. Мало хто знає, що являє собою "лабораторія казки", де оживають їх улюблені персонажі, хто ті чарівники, що дають мультикам життя. У лабораторії мультфільмів дітям пропонують чудову дитячу екскурсію по той бік екрана!
     У анімаційній студії діти дізналися як створюються різноманітні герої, як створюється мультфільм та разом з художниками-мультиплікаторами пройшли майстер-клас. Більше того, вони побачили, як на їх очах оживають намальовані мультяшні персонажі.
    Словами подяки завершилася поїздка вихованців спеціалізованої школи-інтернату № 8. А ГО «Інтегрум» дуже вдячний всім хто долучився до організації даного заходу, хто зміг допомогти дітям з особливими потребами отримати заряд позитиву та гарних емоцій. І це важливий результат екскурсії для таких дітей!