Свіжі події:

Ілюзійне шоу «Корпорація чудес» 20.05.2018 р.

20.05.2018р Переглянути
Проект

Екскурсія до Зоопарку «12 місяців» 08.05.2018 р.

08.05.2018р Переглянути
Проект

Розважальні програми для дітей травень 2018 р.

01.05.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Благодійний фестиваль дитячої творчості «Від серця до серця»

Благодійний фестиваль дитячої
творчості «Від серця до серця»
03.06.2017 р.
           
            1 червня весь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. До цього свята волонтери громадської організації «Інтегрум» вирішили провести благодійний фестиваль дитячої творчості «Від серця до серця». Цю назву було вибрано не випадково! Організатори фестивалю вирішили зробити її символічною, щоб кожному було відразу зрозуміло мету фестивалю – передати тепло свого серця, добро та людяність тому, хто цього потребує!
            До участі у фестивалі було запрошено всіх обдарованих дітей, які хотіли б поділитися своїм натхненням, часткою своєї душі та своїми талантами. В ньому прийняли участь обдаровані діти, в тому числі, діти із багатодітних сімей, діти з обмеженими фізичними можливостями, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
Насичена концертна програма, море подарунків та гарний настрій переповнювали всіх, хто зібрався в цей день у великому глядацькому залі Будинку художника. Біля 500 дітей та їх батьків стали свідками справжнього свята дитячої творчості та радості.
Всіх без винятку учасників фестивалю було нагороджено дипломами, кубками та різними призами від партнерів фестивалю. Але подарунки отримали не тільки ті, хто прийняв участь у програмі фестивалю, але й соціальні та виховні заклади та організації, які  вже на протязі декількох років співпрацюють з ГО «Інтегрум» та які було запрошено на це свято.
ГО «Інтегрум» висловлює велику подяку всім, хто підтримав фестиваль та особливо щирі вітання партнерам цього заходу - Компанії «Host Park»,  Агенції «Уют Сервіс»,  Компанії «Оцінка персоналу», ТОВ «Ві Єй Бі Лізинг», ТОВ «Синергія Буд», Торгівельно-розважальному центру «Dream Town».
Підготовкою творчої частини фестивалю займався давній і постійний партнер ГО «Інтегрум» - Творче об’єднання «Тисячєлєтіє», за що особиста подяка генеральному директору – Марині Ізмайловій. А завдяки режисеру фестивалю - Ірині Шаповаловій, арт-директору ТО «Тисячєлєтіє», фестиваль дійсно став святом дитинства і добра, красоти і таланту наших обдарованих маленьких українців.
Перший фестиваль «Від серця до серця» надав початок чудовій щорічній традиції -  демонструвати свої таланти та заохочувати до дружби та підтримки! Тож, до зустрічі через рік!