Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Розважальні програми для дітей липень 2018 р.

12.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Акція «Новорічний калейдоскоп» Казковий світ театру - для дітей.

Акція «Новорічний калейдоскоп»

Казковий світ театру - для дітей.

19 грудня-10 січня

 

            Вже стало доброю традицією громадської організації «Інтегрум» напередодні Новорічних свят дарувати дітям казковий світ театру. Цього року, починаючи з прем’єрного показу 19 грудня до Дня Святого Миколая вистави «Елла. Сильні вміють вірити!», до самого Різдва діти з особливими потребами, діти-сироти та діти з малозабезпечених або багатодітних сімей мали можливість безкоштовно відвідувати виставу за мотивами відомої казки «Попелюшка» Ш.Перо та братів Грим.

За новорічні свята безкоштовно на виставах побувало 800 дітей з особливими проблемами, дітей – сиріт та дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Це діти зі шкіл-інтернатів № 11,12,15,26, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, СУВК «Мрія», також це діти та члени сімей, які перебувають на обліку у центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді районів міста Києва.

Дякуємо всім-всім, хто допоміг та надав можливість дітям поринути у світ чарівної казки з чудовими перетвореннями та справжніми дивами. Свої вітання та подяку передають небайдужим людям діти, які побували на цих виставах!

Акція «Новорічний калейдоскоп»

..." data-yashareQuickServices="vkontakte,facebook,twitter,gplus" data-yashareTheme="counter" data-yashareImage="/media/thumbnails/projects/dopomoga/kazkovuj_svit_teatru_dlya_ditej/img_3857_project_slide.jpg">