Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Розважальні програми для дітей липень 2018 р.

12.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Новий рік у Київському Будинку дитини ім. М.Городецького

Новий рік у Київському Будинку дитини ім. М.Городецького.

  Напередодні Нового року 29 грудня Дід Мороз зі Снігуронькою завітали до Київського Будинку дитини ім. М. Городецького, що у Ворзелі. Зовсім маленькі дітки, вихованці цього закладу, зустріли Діда Мороза спочатку досить стримано. Може бути, хтось з них бачив уперше цього знайомого усім звичайним дітям казкового героя. В цьому закладі діти не зовсім звичайні та оскільки вони все одно залишаються дітьми, вони досить швидко зрозуміли, що до них завітав той самий добрий казковий Дід, який дарує дива та приносить подарунки.

  Саме і в цей день завдяки волонтерам ГО «Інтегрум» та небайдужим людям Дід Мороз зі Снігуронькою привезли безліч подарунків, в тому числі тих, які дуже були потрібні малесеньким вихованцям цього закладу. На суму більше 13 тисяч грн. були придбані дитячі речі та новорічні подарунки, які з щирою радістю та глибокою вдячністю були прийняті дітьми та вихователями Будинку дитини.

Новий рік у Київському Будинку дитини ім. М.Городецького.

..." data-yashareQuickServices="vkontakte,facebook,twitter,gplus" data-yashareTheme="counter" data-yashareImage="/media/thumbnails/projects/dopomoga/novij_rik_u_budunku_im_gorodetskogo/img_3724_project_slide.jpg">