Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Новорічні свята для дітей 20 та 26 грудня 2017 р.

    Новорічні святкові розваги за підтримки ГО «Інтегрум» відбулись 20 грудня у спеціалізованому учбово-виховному комплексі «Мрія» та 26 грудня у Центрі реабілітації для неповнолітніх Оболонського району. Вже декілька років тісної співпраці з цими закладами довели, що до організації різних заходів для дітей в них відносяться з наполегливістю та особливою ретельністю.
       У цих двох закладах було охоплено більше 60 дітей, які отримали позитивні враження від спілкування з добрими зимовими казковими героями. Розваги та ігри, новорічні поздоровлення від Снігуроньки та подарунки від Діда Мороза отримали всі діти, які були присутні на програмах. Дитячі посмішки та веселий сміх були доказом та підтвердженням того, що наші зусилля так необхідні дітям!
      Дякуємо всім чарівникам, які виконують бажання малечі, щоб їх життя наповнилось веселощами і радістю!
       Окремо хочемо зазначити Ковтун Вікторію Валеріївну та Губську Людмилу Миколаївну за  придбання новорічних подарунків для дітей.
       Взагалі вісім новорічних програм в цьому році було проведено у період передноворічних свят. Разом було охоплено майже 900 дітей, що є важливим результатом для волонтерів ГО «Інтегрум». За ним щастя та радість багатьох дітей!