Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Розважальні програми для дітей грудень 2017р.

     Волонтерами ГО «Інтегрум» передбачалось, що благодійна акція грудня «Новорічні пригоди» буде самою масштабною серед інших акцій, які проводяться громадською організацією щомісяця. Перед Новим роком завжди багато запрошень та заявок від підопічних, якими ГО «Інтегрум» займається вже не перший рік.
     З самого початку місяця і кожної суботи - 2, 9, 16 та 23 грудня, в рамках акції, проводилися розважальні програми на камерній сцені театру «Тисячєлєтіє». На шоу-програмах – науково-хімічному, кріо-шоу, мильному та ілюзіонному побувало 80 дітей та їх батьків із спеціалізованого учбово-виховного комплексу «Мрія», шкіл-інтернатів № 12 та 26, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дарницького району. Веселий настрій та позитив у передноворічний період додали чарівні мильні бульбашки, неперевершені фокуси та дуже цікаві, пізнавально-хімічні досліди. Кожен бажаючий мав можливість прийняти участь у програмах, що також додає малечі радості та задоволення.
       Слова подяки діти та батьки, вихователі закладів передають тим, хто надав допомогу та був причетний до організації цих заходів: Керівництву ТОВ «Статус» - Штонді В.В., Кінберг С., агропромисловій фірмі «Україна» - Романькову О.Г.