Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Розважальні програми для дітей липень 2018 р.

12.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Новорічні дива продовжуються…

Діти на виставі 30.01.2016 р.

Мабуть всі люди, а особливо діти, не люблять, коли закінчуються святкові дні. Для кожного з нас Новий рік та Різдво – це особливі казкові свята. Волонтери ГО «Інтегрум» вирішили продовжити цей чудовий момент для дітей із соціально-незахищених категорій сімей. Завдяки роботі волонтерів, 30 січня діти з малозабезпечених, багатодітних сімей відвідали виставу у Будинку художників. Понад 200 дітей з даної категорії, які перебувають на обліку у Голосіївському, Дніпровському, Дарницькому та Деснянському центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали це дійство повне яскравих чудес та перетворень.

Вистава «Елла. Сильні вміють вірити!» вже стала улюбленою новорічною казкою цього театрального сезону та полюбилася маленьким глядачам своїми неймовірними дивами. Після вистави, виходячи з зали, діти з сяючими обличчями діляться своїми враженнями між собою та зі своїми з батьками. Це приємно і акторам, яким стоячи аплодували діти та дорослі, так і тим добрим людям, хто причетний до цих неймовірних чудес. Спасибі їм велике за їх допомогу та небайдуже ставлення до наших дітей! 

Діти на виставі 30.01.2016 р.

Мабуть всі люди, а особливо діти, ..." data-yashareQuickServices="vkontakte,facebook,twitter,gplus" data-yashareTheme="counter" data-yashareImage="/media/thumbnails/projects/dopomoga/novorichni_svyata/img_3578_project_slide.jpg">