Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Фестиваль «Барви надії» для дітей з функціональними обмеженнями 10.11.2017 р.

         10 листопада у Центрі культурної та технічної творчості «Печерськ» відбувся ХХVІ щорічний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними  обмеженнями «Барви надії».
          Фестиваль організовано Печерським районним у м. Києві центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою виявлення, розвитку та підтримки творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, сприяння їх соціальній адаптації та зменшенню соціальної ізоляції дітей та молоді з інвалідністю та членів їх родин.
            Учасниками фестивалю стали діти та молодь з інвалідністю віком від 7 до 35 років. 
         У рамках фестивалю «Барви надії» організовано виставку творчих робіт учасників, майстер-класи та проведено святковий концерт учасників фестивалю. На виставці було представлено яскраві творчі роботи з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Волонтери провели цікаві ігротеки та аквагрим для учасників та гостей фестивалю.
           Учасники фестивалю продемонстрували свої таланти у вокально-хоровому, естрадно-інструментальному жанрах, виконавчому мистецтві. Переможці районного фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Барви надії» отримали відзнаки від голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука. Вони представлятимуть Печерський район на ХХVІ Київському міському фестивалі творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе».
           Всі учасники фестивалю отримали дипломи, солодощі та пам’ятні подарунки, надані партнерами та спонсорами фестивалю. Наша громадська організація «Інтегрум» та торговельно-розважальний центр «Dream Тown» стали одними з партнерів фестивалю та прийняли участь у нагародженні призерів  та переможців.
       Щиро вітаємо всіх учасників фестивалю та дякуємо всім за надану підтримку у проведенні фестивалю!