Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Розважальні програми для дітей листопад 2017 р.

       В благодійній акції листопада «Осінь, прощавай!» волонтери ГО «Інтегрум» знову задіяли своїх постійних партнерів - театр «Тисячєлєтіє». На камерній сцені дітей кожної суботи листопада - 4, 11, 18  та 25 числа, чекали цікаві розважальні програми, які стали вже досить популярними, тому бажаючих їх відвідати стає все більше і більше. На шоу-програмах – ілюзіонному, науково-хімічному, мильному та кріо-шоу у цьому місяці побувало 75 дітей та їх батьків із школи-інтернату № 26, спеціалізованого учбово-виховного комплексу «Мрія», центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дарницького та Печерського районів міста Києва.
            Інтерактивні та веселі програми з великим задоволенням дивляться всі діти! Чарівні мильні бульбашки, магічні фокуси, досліди з сухим льодом та жидким азотом – все це просто обожнює малеча. Невеликий зал камерної сцени театру «Тисячєлєтіє» дозволяє практично кожному з дітей безпосередньо прийняти участь у будь-якій програмі, тому бажаючих вийти на сцену для допомоги ведучим завжди вдосталь. Це також забезпечує позитивний настрій дітей і, як наслідок, їх бітьків.
            Маленькі глядачі передають слова подяки на адресу тих, завдяки кому вони отримали можливість побачити такі цікаві програми: керівництву «Промгазапарат» - Подгорецькому Є.В. та ТОВ «НПК Укр-Ленд» - Гондаль В.А.
             А нам залишається додати: до нових зустрічей!