Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

«Назустріч осені» Броварському дитячому будинку «Надія» 19.09.2017.

Слідуюча зупинка благодійної акці «Назустріч осені» відбулася у Броварському дитячому будинку «Надія» 19 вересня, де вже чекали веселу програму від знайомих усій малечі запальних Фіксиків.

Вихованці цього затишного закладу, який розташовано у самому серці села Мокрець Броварського району із задоволенням та радістю зустріли чудових веселих Фіксиків. Казковим героям вдалося поєднати все – і розваги, і музичні конкурси, і танці. Що стало приємною несподіванкою і для дітей, і для вихователів цього закладу. Коли діти посміхалися, для дорослих це було також святом, бо вони бачили позитивну реакцію своїх вихованців на те, що для них було запропоновано.

Крім цього, для дитячого будинку громадська організація «Інтегрум» передала необхідні речі, в яких має потребу цей заклад – побутову хімію, засоби гігієни, дитячі речі та взуття, а ще приємні подарунки дітям - ігрові набори «Лєго». 

Дитяче свято вдалося і це найголовніше для волонтерів ГО «Інтегрум»! Тому, залишається подякувати всім, хто надав допомогу – Борису Львовичу Герману, групі компаній "Golden Staff", ПП "Тайкун" та багатьом іншим небайдужим людям, яких перерахувати просто неможливо.