Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Розважальні програми для дітей січень 2018 р.

Продовження післяноворічних зимових чудес відбулося на камерній сцені театру «Тисячєлєтіє», наших постійних партнерів. Розважальні програми, які відбувалися кожної суботи - 6, 13, 20 та 27 січня, стали чудовим подарунком для дітей із сімей, які перебувають на обліку у Голосівському, Печерському центрах соціальних служб та Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району. 

До маленької зали у січні ми мали змогу запросити 80 дітей, бажаючих подивитися різноманітні цікаві програми, які стали для багатьох дітей чудовою подією. Інтерактивна  казка «Новорічний переполох», ілюзійна та циркова програми, шоу мильних бульбашок – все це дарує дітям гарний настрій. А позитивні емоції, звісно, дуже важливі для здоров’я дітей з особливими потребами!

Щиру подяку ми висловлюємо нашим меценатам – Торгівельній компанії «Віст» та її генеральному директору Кудрі І. В., завдяки яким діти із соціальних категорій отримали гарний настрій та трішечки продовжили, такі улюблені, новорічні свята!