Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

«Весняні розваги» для дітей Охматдиту 27.03.2018 р.

     Нашу подорож добрих справ у березні ми вирішили продовжити у Охматдиті. Приємно було бачити, як заздалегідь збираються діти та їх батьки, поспішаючи до актової зали на інтерактивну розважальну програму.
     До малечі, яка знаходиться на лікуванні у Охматдиті, 27 березня, завітав Шалений професор з веселою науковою шоу- програмою, в якій було все – багато цікавих дослідів,  корисних експериментів,  чудових хімічних «фокусів» для всіх допитливих дітей. Діти із задоволенням приймали участь у кожному з них. Шалений професор своїми чарівними хімічними дослідженнями та веселими жартами подарував всім присутнім позитивні емоції та гарний настрій.
      Після програми всі діти, які були присутні в залі, отримали подарунки від волонтерів ГО «Інтегрум». Дітям, які не змогли бути на програмі, подарунки передали до відділень, і там їх вручили кожній дитині.
     Нам залишається подякувати за допомогу групі компаній «Golden Staff», «Уют Сервіс», «Hostpark». Для дітей, особливо хворіючих, важлива наша увага та допомога! Це дає можливість робити світ краще! Тож, велика вдячність за небайдуже ставлення тим, хто постійно приймає участь у благочинних заходах нашої  організації!