Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Свято для дітей Дарницького району 11.01.2018 р.

   Заходи до новорічних свят волонтери ГО «Інтегрум» продовжили і після Нового року. На початку місяця, 11 січня, у актовій залі Дарницької районної держадміністрації для дітей соціальних категорій за підтримки управління культури було проведено спеціальний захід – виставу «Новорічний переполох». Більше 300 дітей Дарницького району подивились чудову казку від постійних партнерів нашої громадської організації - театру «Тисячєлєтіє». 
   Весела музична вистава захопила глядачів з самого початку! Пірати, які прибули з якогось півострова за ялинкою, розважали дітей іграми, танцями та своїми пригодами. А  зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою взагалі для них була певним сюрпризом, що також повеселило глядачів, як маленьких, так і дорослих. Під час казки діти не тільки спостерігали, але й відчували себе трішечки героями неймовірних подій, які відбувалися з піратами.
   Ця подія для багатьох дітей стала справжнім святом, вони отримали заряд позитивних емоцій, подарунки та зробили фото на память з героями казки. Тому, щирі вітання та подяку передаємо всім добрим людям, які надали допомогу, та завдяки яким діти отримали ще одне новорічне свято!