Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Театралізоване наукове шоу «День народження Професора» 18.03.2018 р.

     Благодійну акцію «Весняні розваги» волонтери ГО «Інтегрум» продовжили 18 березня великою програмою для 350 дітей соціальної категорії. Цього разу до просторої зали на Мельникова було запрошено вихованців із шкіл-інтернатів № 12 та 26, СУВК «Мрія», Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю та дітей із соціально-незахищених категорій, які перебувають на обліку в Дарницькому, Соломянському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському центрах соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді.
     Театралізована науково-пізнавальна програма «День народження Професора» так сподобалась нашим маленьким глядачам, що за великою кількістю побажань було вирішено показати дітям ще раз інтерактивне шоу з яскравими експериментами Професора Мендєлєйчикова та його помічника.
     Веселі дослідники вивчили з дітьми прямо в залі деякі корисні закони фізики та хімії, спробували разом смачненький десерт та своїми захолюючими дослідами так захопили усіх присутніх, що бажаючих стати поряд з фантастичними алхіміками побільшало у рази!
     Такі програми приносять дітям не тільки нові враження, а й головне - нові знання, у них з'являється бажання вивчати корисні науки. І це чудово! Тому що від наших дітей вже в недалекому майбутньому залежить добробут нашої країни.