Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Васильківський центр реабілітації для дітей-інвалідів «Здоров᾿я» 01.11.2017 р.

         Листопад волонтери ГО «Інтегрум» розпочали у Васильківському центрі реабілітації для дітей-інвалідів «Здоров᾿я». Для 30 вихованців  цього закладу 1 листопада було проведено дуже цікаву і повчальну програму «Ура, канікули!», яка відкрила дітям чудовий світ науки у сфері хімії та фізики.
         У гості до дітей завітав чудирнацький Професор хімічних наук та високих технологій, який за допомогою дослідів  розповів, що можно зробити завдяки знанням елементарних законів фізики та хімії, що слід памятати про властивості предметів, якими ми користуємось кожен день, та яким чином можно отримати справжній сніг із сухого льоду. На всі ці питання діти отримали відповіді під час цікавої програмі для допитливих! Крім програми, діти отримали подарунки - велику кількість наборів конструктору «Лєго».
      Залишаєтсья додати, що ми передаємо щиру подяку від вихованців та педагогівцього закладу  тим людям, завдяки яким стала можливою ця зустріч, і в тому числі керівництву «Промгазапарат» - Подгорецькому Є.В. та ТОВ «НПК Укр-Ленд» - Гондаль В.А.