Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Розважальні програми для дітей липень 2018 р.

12.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

«Весняна подорож» у Боярський дитячий будинок.

«Весняна подорож» у Боярський

дитячий будинок.  31.03.2016.

Слідуюча  зупинка «Весняної подорожі» сталася у Боярському дитячому будинку 31 березня, де вже чекали казкових Ельфів малесенькі вихованці цього дуже приємного закладу, який розташовано практично у самому серці Боярки.

В цьому дитячому будинку живуть дітки з особливими потребами. Тому і програму для них було підготовлено особливу, з увагою на те, що не всі з них сприймають музику та шум. Але ж казковим героям, які завітали до цих особливих дітей, вдалося поєднати все – і розваги, і музичні конкурси, і танці. Що стало приємною несподіванкою для дорослих та вихователів цього закладу. Багато хто з них вже давно працює в цьому будинку дитини та видно з якою любов’ю вони ставляться до кожної дитинки. Тому, коли діти посміхалися, для дорослих це було також святом, бо вони бачили позитивну реакцію своїх вихованців на те, що для них було запропоновано.

Дитяче свято вдалося і це найголовніше для тих, хто його готував та проводив! 

«Весняна подорож» у Боярський

дитячий будинок...." data-yashareQuickServices="vkontakte,facebook,twitter,gplus" data-yashareTheme="counter" data-yashareImage="/media/thumbnails/projects/dopomoga/vesnyana_podorog/img_4256_project_slide.jpg">