Свіжі події:

Індіанська подорож у Боярський дитячий будинок 31.07.2018 р.

31.07.2018р Переглянути
Проект

Екскурсії до Зоопарку «12 місяців» липень 2018 р.

13.07.2018р Переглянути
Проект

Розважальні програми для дітей липень 2018 р.

12.07.2018р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Вистава «Мері Поппінс» 29.07.2018 р.

     Влітку волонтери ГО «Інтегрум» продовжують працювати, щоб забезпечувати змістовний відпочинок для дітей із сімей соціальних категорій - сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, малозабезпечених, багатодітних сімей. У липні з постійними партнерами, творчим об᾽єднанням «Тисячєлєтіє», волонтери організували показ музичної вистави «Мері Поппінс», поставленої за мотивами відомого однойменного фільму.
     Добра повчальна історія нікого в залі не залишила байдужим – весела, ігрова, музична, дуже позитивна, в ній прийняли участь і діти, і дорослі. Особливу подяку висловлювали батьки за можливість хоча б на годину зануритися у дитинство, бо ця історія саме про те, що ніколи в житті не потрібно розлучатися з дитинством, треба завжди зберігати в собі щирі почуття та віру в добро!
     Виставу 29 липня відвідали майже 300 дітей з батьками, які знаходяться на обліку у громадській організації «Соти», центрах соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді Голосіївського, Печерського, Оболонського, Шеченківського районів, вихованці Київського міського центру реабілітації дітей-інвалідів та Центру соціально-психологічної реабілітації дітей-інвалідів Дарницького району.
     Дякуємо всім добродіям за небайдуже ставлення та вклад в організацію змістовного дозвілля для дітей  – ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Островському В.С., Журбі І.В. та іншим. Завдяки вам діти отримали можливість відвідати чудову виставу та отримати позитивні враження!