Свіжі події:

Новорічні свята для дітей 20 та 26 грудня 2017 р.

26.12.2017р Переглянути
Проект

Розважальні програми для дітей грудень 2017р.

23.12.2017р Переглянути
Проект

Новорічні програми для дітей 23 та 24 грудня 2017 р.

23.12.2017р Переглянути
Проект

Артюх Анатолій потребує допомоги!

Артюх Анатолій потребує допомоги!

21.09.2016 Переглянути
Публікація

Дякуємо за допомогу Горбач Роману! Необхідну суму зібрано!

Горбач Роман

24.06.2016 Переглянути
Публікація

Вистава «Новорічний переполох» 17.12.2017 р.

     Період новорічних свят кожного року для волонтерів ГО «Інтегрум» проходить завжди насичено! І в цьому році два тижні перед Новим роком не стали винятком. Цей період розпочався вже 17 грудня «Новорічним переполохом» - це нова інтерактивна вистава для дітей наших постійних партнерів - театру «Тисячєлєтіє». 
     ГО «Інтегрум» мали можливість цього разу запросити у концертну залу на Мельникова одразу 500 дітей з батьками на дуже новорічну виставу, яка захопила глядачів чудесами з самого початку!
     Весела музична вистава про піратів, які загубили ялинку, їх пригоди, зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою нікого в залі не залишила осторонь. Під час казки діти не тільки спостерігали, але й співчували, допомагали боротися зі злом та відчувати себе трішечки героями подій, які відбуваються на сцені.
     Виставу побачили та стали її учасниками діти із різних категорій соціально-незахищених сімей, які перебувають на обліку у Голосіївському, Дніпровському, Подільському, Печерському, Оболоньскому, Дарницькому центрах соціальних служб для сімї, дітей та молоді, діти зі шкіл-інтернатів № 12 та 26, Дарницького центру реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.
      Ця вистава стала справжнім святом - всі бажаючі зробили фото на память з героями казки та всі дітлахи без винятку на виході із зали отримали солодкі подарунки від Діда Мороза.
Щиро вітаємо та передаємо подіку всім добрим людям, які надали допомогу, та завдяки яким діти отримали свято!